search
top

TOP 5

Postanowień noworocznych nie mam już od kilku lat, ale gdy przychodzi grudzień podsumowuję wszystko co się wydarzyło przez ostatnie dwanaście miesięcy.

2016 był szczególnym rokiem,głównie za sprawą nardzin mojego synka. To wydarzenie otwiera moją listę TOP 5.

Kiedy na świecie pojawia się dziecko, życie nabiera innego wymiaru, najważniejsza staje się rodzina. Dlatego cudownym jest, że nasza rodzina tylko powiększa się. Nikt nie umarł, zachorował, wyjechał..Jesteśmy w komplecie i dlatego to mój top2.

Kolejnym równie ważnym elementem naszego życia jest zdrowie… Nie brakło go nam nawet przez chwilę, a gdy zdrowia nie ma to i sił do życia nie starcza. Zatem mój top 3 to zdrowie, dużo zdrowia!

Po pół roku wychowywania Julka postanowiłam wrócić do pracy. Niejednokrotnie spotkałam się z krytyką, no bo jak można zostawić tak małe dziecko… A no tak. Gdy się ma pracę w której człowiek się spełnia, a maluch ma doskonałą opiekę to dlaczego z tego rezygnować? Więc o to jest mój top 4.

Listę zamykają przyjaciółki, które są przy mnie , niezmiennie od lat. To one dbają o to żebym nie zwariowała, również w tej zupełnie nowej dla mnie sytuacji:)

To był naprawdę dobry rok…

Drodzy, korzystając z okazji życzę Wam z całego serca cudownego, pełnego magii 2017 roku!!

 

13

23

22

25

 

19

20

18

15

11

6

12

8

3

26

10

9

27

Leave a Reply

top