search
top

telewizja w chacie

 

Po ostatniej przygodzie z gazetą postanowiłam że już nigdy więcej nie dam się namówić na takie atrakcje.  Włożyłam w przygotowania do sesji ogrom pracy, sił I stresu, a  po wszystkim stwierdziłam że już jestem za stara na takie ekscesy:) dlatego gdy moja przyjaciółka zadzwoniła z pytaniem czy nie chciałabym pokazać mojego domu w telewizji parsknęłam śmiechem. Raz że mam dwumiesięczne dziecko które jest równie bardzo absorbujące jak chłop w domu chory na grypę, a dwa, nie uważam że moja chałupa nadaje się do pokazania całej Polsce… nie mniej jednak, jak już pewnie nie raz pisałam, moja asertywność jest na poziomie zero więc się zgodziłam.. przyznaję, że chyba aż tak bardzo się nie denerwowałam, jak to było w przypadku sesji do gazety, może dlatego że to kolejny raz, a może miałam świadomość ze wraz z ekipą będzie również moja przyjaciółka która to wszystko zainicjowała.

Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zasiała paniki bo przecież trzeba  wszystko przygotować, poprzestawiać, dokupić co nieco, a I tak pod koniec stwierdziłam, że już nic mi sie w tym mym domu nie podoba:) tak to już jest z nami kobitami, że choćby skały… no wiecie o co chodzi, to I tak nam nie dogodzi.

Nadszedł więc dzień zero, a wraz z nim pojawiła się ekipa TV…pierwsze minuty konspira, no bo przecież nigdy nie wiesz kto to, co to.. w końcu zapraszasz do swojego domu obcych kudzi których kompletnie nie znasz, mało tego może się okazać że ten nasz dom, który przez te kilka lat starannie tworzyliśmy może się przecież nie podobać… na szczęście stres minął z pierwszym uśmiechem Kasi, prowadzącej program. Potem już było z górki. Luźna atmosfera, chłopaki operatorzy do rany przyłóż, pogoda idealna, więc czego można było więcej chcieć..no może poza tym że wyglądam jak słoń po tej ciąży I gadam straszne głupoty:) medialna to ja na pewno nie jestem…

W każdym bądź razie przygoda super, mogłam zobaczyć jak wygląda telewizja od kuchni, czego nie każdy może doświadczyć.

Dziś pokażę Wam kilka zdjęć, a już za chwilę link z efektem finalnym:)

 

2

5

8

10

12

13

14

IMG_5410

25

27

a po wszystkim był słodki szampan na rozluźnienie 🙂

22

Leave a Reply

top