search
top

o złych ludziach

Przeczytałam ostatnio wpis na blogu, który prowadzi wspaniała dziewczyna, o tym że ktoś źle mówi o jej pracy.. jaka byłam wściekła, że jakiś debil się znalazł, który ma najwięcej do powiedzenia, nie mówi nic mądrego. Nie minęło kilka dni, a sama muszę się uporać z podobnym problemem..

Zaraz po tym jak mój dom pokazano w telewizji rozdzwonił się telefon z gratulacjami i miłymi komentarzami od przyjaciół, znajomych, rodziny.. naprawdę miło było usłyszeć te wszystkie ciepłe słowa, nie tyle z powodu występu, ale dlatego że wykonaliśmy ogromną pracę i ktoś to potrafi docenić. Ci którzy śledzili nasze zmagania z remontem domu, wiedzą ile nas  kosztowało wysiłku żeby osiągnąć obecny stan.

I wszystko byłoby super, bo było, minęło, pamiątka została.. a tu dostaję wiadomość od mojej przyjaciółki: „ se czytam na forumJ ja pierdziele niektóre są zajebiste” i tu link do onet.pl gdzie umieszczono filmik DDTVN. Niewiele myśląc zaczęłam czytać te wszystkie  komentarze i czułam  jak ciśnienie uderza mi do głowy. Ludzie, którzy nas nie znają, nigdy nie byli w naszym domu oceniają i co najgorsze hejtują wszystko co się da… To im się lina w salonie nie podoba, a to na pewno mamy pełno brudu i roztoczy, a to cały dom jest beznadziejny. Nie mówiąc o tym ze jestem tłusta i powinnam iść na lekcje polskiego….

Ludzie!!!!! Co z Wami do cholery??!! Kto Wam dał prawo do oceniania kogoś?? Jasne, najlepiej jest siedzieć przed komputerem w swoim najfantastyczniejszym mieszkaniu/domu/pokoju  i najeżdżać na kogoś. Jestem przekonana, że zdecydowana większość hejterów to tacy którzy na klęczkach przed ołtarzem co niedziela, co tak kochają bliźniego swego, a potem wychodzą ze świątyni i aż kipi z nich nienawiść.. nie rozumiem jak może komuś sprawiać przyjemność oczernianie drugiego człowieka?? Ja to wolę się czasem zamknąć i nic nie mówić żeby tylko nie sprawić przykrości. Nie bez powodu powstało powiedzenie że mowa jest srebrem a milczenie złotem..

Bo niestety nikt nie liczy się z tym, że ja to czytam i jest mi cholernie przykro, że tak ciężka praca, nie tylko moja, czy Darka, ale i całej rodziny jest tak besztana.. a w końcu to jest mój dom, moje graty, mój kurz i mój tłuszcz! i nic komukolwiek do tego!

Zaraz ktoś powie – sama jesteś sobie winna i fakt, przyznaję rację. W końcu decydując się na tą całą „przygodę” liczyłam się z tym że mogę być  krytykowana przez obcych ludzi, ale czegoś takiego to się nie spodziewałam… ludzie na forum sami się napędzają, zaczyna się od jednego komentarza a potem jest lawina i jeden drugiego krytykuje.. jak komuś w ogóle się chce to robić??nie lepiej iść do parku na spacer? Poza tym, czy nie przyjemniej jest napisać komuś coś miłego? Albo skrytykować ale konstruktywnie?

Czekam więc z niecierpliwością aż film zniknie  z pierwszych stron i hieny znajdą inną pożywkę, a tym czasem staram się uzbroić  w cierpliwość.. choć jest bardzo ciężko…

4 komentarze to “o złych ludziach”

  1. Marta Szczygielska pisze:

    Taki świat, sama wiem jak to irytuje gdy inni mówią żeby się nie przejmować.. Ale mimo wszystko ja też Ci powiem: nie przejmuj się. Twój stres niczego nie zmieni, wiec zrób sobie coś pysznego do picia i rozkoszuj sie swoim wymarzonym wnętrzem. Tobie ma sie podobać bo Ty tam spędzasz swoje dni. Buziaki

  2. Dagmara pisze:

    Aguś nic się nie przejmuj gadaniem ludzi ktorzy nie znaja Cie .Niektórzy napewno mowia to z zawisci ciekawe jak ich domy wygladaja …. czy je w ogole maja moze mieszkaja gdzies w bloku u rodzicow i ich hobby to pisanie bzdetow bo nic innego lepszego nie maja do roboty. Domek masz świetny pomysł rewelacyjny .GŁOWA DO GÓRY!!!!
    ZAWIŚĆ ZAWSZE BYŁA JEST I BĘDZIE ale grunt to nie zwracać na nią uwagi .Ja jestem dumna ze mogę Cię znać

Leave a Reply

top