search
top

O nas

 

Na stworzonej przez  nas stronie www. wpięknymwnętrzu.pl będziemy chciały inspirować naszych fanów i dzielić się kreatywnymi pomysłami. Naszym celem jest przedstawienie Wam nie tylko  ciekawych  aranżacji wyszukanych  w internecie,  ale również tych przygotowanych  przez nas same. Serdecznie zapraszamy wszystkich do śledzenia wpisów.  GORĄCO POLECAMY !!!

 

pastels-scandinavian-interior-9_zpsc467ddf4

 

moja fotka

DOROTA KUKLIŃSKA

Współzałożycielka serwisu www.wpięknymwnętrzu.pl, z zawodu pośrednik i zarządca nieruchomości, z zainteresowania wielbicielka pięknych wnętrz i domowych dodatków. Uwielbiam nadawać starym przedmiotom zupełnie nowy design, przeprowadzać renowację starych mebli i nadawać wnętrzom zupełnie nowy wygląd. To wszystko od dawna robiłam z pasją i zamiłowaniem, stąd Nasz Blog- kolejny krok do przodu, chęć podzielenia się pomysłami i przekazania Wam ciekawych ideii jak nadać wnętrzom duszę.

 

FI097257AGNIESZKA SROKA

Współzałożycielka serwisu www.wpięknymwnętrzu.pl, z wykształcenia  nauczyciel, z pasji  miłośniczka pięknych wnętrz. Szczęśliwa posiadaczka wiekowego domu na wsi, który  codziennie inspiruje do tworzenia czegoś z niczego, niekoniecznie przydatnego, a stylowo wyglądającego.

top