search
top

Lampa czy żarówka ?

W dzisiejszym wpisie poruszymy bardzo istotny temat oświetlenia, ponieważ bardzo często przy wykańczaniu domów czy mieszkań spycha się wybór lampy na ostatni  plan, a oświetlenie stanowi niebywale ważny element każdego pomieszczenia. Dobre światło przy biurku, jasna lampa w kuchni, efektywne żyrandole w salonie. Każde miejsce potrzebuje odpowiedniego oświetlenia, z tego względu  Chcemy Wam pokazać kilka fajnych pomysłów jak oświetlić i podkreślić jednocześnie charakter pomieszczenia odpowiednio dobierając lampę.

Lighting

Obecnie bardzo modny jest styl industrialny- czyli surowy styl przemysłowy, rodem z przedwojennych fabryk. Tego typu lampy pasują do każdego wnętrza, bez względu na to  czy jest to salon, przedpokój czy nawet kuchnia. Poniżej przedstawiamy Wam kilka ciekawych propozycji – Zobaczcie sami : )
c-designs18        chvn24370m

 Orange Industrial Light

industrial lighting

12

3fd_product_image_large

lampa

Szukając odpowiedniej lampy powinniśmy zastanowić się czy do Naszego wnętrza pasowałaby sama żarówka czy też olbrzymi bogato zdobiony żyrandol. Sprawa wyboru odpowiedniej  lampy wydaje się może banalna,  ale tak  niestety nie jest. Poniżej pokazujemy Wam kilka ciekawych inspiracji z wykorzystaniem żarówek oraz lamp w oryginalnym stylu. Może w jakimś stopniu Nasze propozycje ułatwią Wam wybór : )
04182110
industrial-lighting-blog-pic-2
workstead
industrial-lighting-blog-pic-3
brigg-3
industrial-lighting-blog-pic-1
sweden-home-design-with-vintage-stuff-living
lamp-wire-etc
modern-pendant-lighting

Leave a Reply

top