search
top

Choinkowo

1 grudnia  … nareszcie nadszedł mój ukochany miesiąc.

Pamiętam z dzieciństwa jak dostawaliśmy bajecznie kolorowy kalendarz adwentowy z 24 czekoladkami schowanymi w małych okienkach. Jedna czekoladka dziennie miała nas zbliżać do Wigilii i… wymarzonych prezentów!! Niestety moje czekoladki zwykle kończyły się już w połowie grudnia i 24 dni zamieniały się w mgnieniu oka w 2 tygodnie:)

Teraz ,gdy mam więcej niż 5 lat, chciałabym żeby okres przedświąteczny trwał zdecydowanie dłużej, tak abym mogła  perfekcyjnie przygotować się do Bożego Narodzenia. Dlatego też jeden z  punktów mojej długiej listy postanowiłam zrealizować już dziś.

Mam na myśli choinkę i kolor który będzie na niej dominował w tegoroczne Święta.  Wbrew pozorom wybór jest bardzo ciężki. Mając do dyspozycji ozdoby we wszystkich kolorach tęczy ciężko zdecydować się na jeden z nich.

Dokopałam się do dekoracji które kolekcjonowałam przez ostatnie kilka i z przykrością stwierdziłam, że tylko niewielka część ozdób cudem ocalała perturbacje kota który na dobre zagnieździł się w bańkowym pudełku. Może ciężko mu było rozstać się ze świątecznym nastrojem;)

IMG_0626

W poszukiwaniu inspiracji przewertowałam internet i znalazłam mnóstwo pięknych choinek – jednokolorowych, wielokolorowych, tradycyjnych, nowoczesnych, małych, dużych…

designrulz-x-mas-tree-003

dekoracje_swiateczne_102597

christmas-tree-ideas3

christmas-tree-ideas

Christmas-Tree-Decoration

choinka_fioletowa

Bright-and-Cheery-Christmas-Tree

Beautiful-Christmas-Tree-Decorating-Ideas-31

albero-di-natale-con-nastri-rosa

1211-christmas-tree-with-red-and-white-trimmings-lgn

Teraz tylko kwestia wybrania swojej wymarzonej choinki i do dzieła!

Leave a Reply

top